Odvoz suti a zeminy

Přistavíme kontejner, naložíme suť a než řeknete švec, bude stavební odpad fuč! Zajišťujeme autodopravu a odvoz různorodé suti a zeminy včetně následné ekologické likvidace po Praze a okolí. Zbavíme vás:

rozbitých cihel

betonu

obkladů

dlažby

omítky

K dispozici máme 5 kontejnerových vozů a 48 kontejnerů o třech velikostech připravených k naplnění nepotřebnou sutí a zeminou a odpady vzniklými při stavebních pracích a demolicích. Kontejnery na odpad mají objem 3, 5 a 11 m³ a nosnost až 6 úžasných tun! 

Kromě přistavení kontejneru je samozřejmostí i ekologická likvidace odpadu, na kterou vám vystavíme potvrzení o ekologické likvidaci pro kolaudaci, dále provádíme zemní a výkopové práce a přepravu stavebního materiálu.

Odvoz odpadu

Při stavbě, vyklízení nemovitosti i drobných stavebních pracích vzniká nechtěný odpad. Kam s ním? Nechte to na nás! My, ADBA s.r.o., se zabýváme autodopravou a přepravou stavebních materiálů i odvozem odpadu a jeho ekologickou likvidací. 

U nás máte jistotu, že s odpadem dobře naložíme. Jako potvrzení získáte protokol neboli potvrzení o likvidaci.

Sídlíme na 6 místech v Praze

Jsme připraveni ihned vyrazit. Napište, zavolejte nebo se stavte na jednu z našich poboček. Než řeknete švec, budeme už na cestě k vám.

Kontaktujte nás

©2019 Všechna práva vyhrazena – Adba s.r.o., Praha 10