Dovoz až na stavbu

Zajišťujeme přepravu a dovoz zásypového pískuštěrku i zavlhlého betonu. Poradíme si i s dalšími materiály a ekologickou likvidací odpadu. K autodopravě používáme kvalitní vozy, díky kterým garantujeme spolehlivou a včasnou dodávku stavebního materiálu. Rozvážíme na malé stavby i velké developerské projekty.

Rozvážené materiály

Dovážíme i další materiály potřebné na stavby, rekonstrukce bytů a domů a na zkrášlení zahrady. Nabízíme i různé frakce (směsi) těchto materiálů.

mulčovací kůra

kačírek
(praný, nepraný)

zemina

kamenivo
(drcené)

recykláty nebo vlastní deponie

beton

betonový písek

Získejte výhodné ceny

Stálým zákazníkům nabízíme dopravu stavebních materiálů (štěrku, písku a další) za zvýhodněné ceny. Při objednání dovozu štěrku ve větším než obvyklém rozsahu získáte od nás výhodné ceny jako dárek (i bez nutnosti pravidelných objednávek). 

Nezáleží na tom, jestli sháníte dopravu maltového nebo zásypového písku či rozvoz štěrku, vždy jsme připraveni k vám veškerý stavební materiál dovézt. Kromě dovozu nabízíme také odvoz suti, zemní práce a úpravy terénů.

Máte zájem o přepravu stavebního materiálu za výhodné ceny? Napište či zavolejte.

Sídlíme na 6 místech v Praze

Jsme připraveni ihned vyrazit. Napište, zavolejte nebo se stavte na jednu z našich poboček. Než řeknete švec, budeme už na cestě k vám.

Kontaktujte nás

©2019 Všechna práva vyhrazena – Adba s.r.o., Praha 10